Akce v Monte Carlu – Výstavní Fiat

Zář 30, 2015 FIAT, Novinky, Značky

Skupina FCA se již dávno zavázala k podpoře různých naléhavých otázek, jakými jsou udržitelná mobilita a vzdělávání, jež podporuje prostřednictvím řady projektů. Na charitativní akci I Defend Gala 2015 se bude podílet prostřednictvím nového modelu 500, který je celosvětovou ikonou nabízenou na více než 100 trzích světa. To, samo o sobě představuje skvělý symbol celosvětové firemní povahy vycházející ze spolupráce s různými národy a kulturami. Klíčovým momentem večera bude věnování tohoto výstavního modelu, kterým je vůbec první model 500, který sjel z výrobní linky, pro aukci v průběhu večera.

První ročník galavečera bude kombinovat umění a skvělou gastronomii. Představí i řadu slavných osobností i mezinárodně proslulé umělce, vše v zájmu podpory etiky a lidských práv. Večer bude uvádět Kerry Kennedy, herečka, spisovatelka a prezidentka nadace Robert F. Kennedy Human Rights. Po jejím úvodním proslovu přijde na řadu aukce: deset velmi prestižních uměleckých děl včetně řady fotografií amerického fotografa Harryho Bensona a prací Michelangela Pistoletta.

Večer doprovodí hudba Ilaria della Bidia a čtení ze života a díla významných obhájců lidských práv. V průběhu večera bude vydraženo dalších třicet předmětů, tentokrát prostřednictvím systému tiché aukce. Samozřejmě, že dojde i na popis a demonstraci činnosti nadace na podporu tolerance a svobody.