Autopes se zdokonaluje

Zář 03, 2016 Novinky

Prodáváte nebo kupujete automobil ? Zkuste to s inzertním portálem autopes.cz, který zrovna nyní přidává mnoho nového ke svým stávajícím funkcím. Díky těmto novým funkcím výrazně zvedá vaši šanci na rychlý a výhodný prodej a nabízí výraznou pomoc při výběru automobilu, který chcete koupit. Co nového tedy portál přináší ? Podívejte se, na náš první přehled novinek a prozkoumejte je.

Díky navýšení kapacity serverů portálu, můžete nyní ke své inzerci přidat až padesát fotografií ve vysokém rozlišení. Díky tomu můžete ukázat více předností vašeho vozu a použít kvalitní fotografie, které zachytí každou křivku vašeho vozu.

Pokud naopak vozidlo vybíráte, můžete si vůz prohlédnout mnohem podrobněji, protože máte možnost si fotografie ve vysokém rozlišení více zvětšit a zjistit, zda se na nějakém méně viditelném místě neschovává nějaká ta rez. Na druhou stranu, na většině starších vozů ji najdete, takže spíše porovnáváme technické stavy vozidel.

Snímek_obrazovky_(11)

Portál disponuje také novou možností uploadu videí, který je naprosto specifický v tom, že po podání inzerátu, můžete uploadovat video, které je navíc exportováno na Autopes kanál na youtube. Tyto inzeráty, které jsou doplněny videem mají lepší pozice jak na stránkách inzerce, tak se zobrazují náhledy videí těchto inzerátů při vyhledávání na google mnohokrát nad úrovní textových výsledků, někdy i přímo na první stránce. Rovněž na tyto videa mohou narazit uživatelé youtube, či odběratelé kanálu Autopes.

Jestliže máte rádi auta, podívejte se na kanál autopes. Kromě videí, které nahráli uživatelé ke svým inzerátům, zde najdete také videa, které zveřejnil sám web autopes pro fanoušky auto-moto. Možná vás zaujmou i některé vozy v nich vystupující. Jen se zkuste podívat.

Snímek_obrazovky_(12)

Také považujete za obtěžující, zdlouhavě vyplňovat dotazníky o vlastnostech vozu ? Stalo se vám, že než jste se dostali nakonec, nebyli jste si jisti, co už jste uvedli na začátku ? Nakonec se vám stalo, že jste na něco důležitého zapomněli a ani si toho při kontrole nevšimli?

Na autopes.cz už s tím zápasit nemusíte. Autopes totiž disponuje vlastní databází aut a výbav. Při přidání inzerátu a po vybrání motorizace se automaticky předvyplní další parametry a standardní výbava vozu, samozřejmě můžete manuálně přidat nadstandardní výbavu, kterou váš vůz disponuje.

Snímek_obrazovky_(13)

Líbí se vám tyto nové funkce ? Pak se můžete těšit i na další připravované, o kterých si povíme v našem dalším přehledu novinek. A nezapomeňte inzerce autopes.cz hledá za vás a je stále zdarma a bez nutnosti registrace.