Dopřejte sobě i vašemu vozidlu pocit komfortu!

Lis 19, 2015 Novinky

Jsme internetový obchod zabývající se prodejem elektrických předehřevů pro všechny motorová vozidla. Specializujeme se na výrobky Norské firmy DEFA.

PRE001_508

Tato firma patří mezi světovou jedničku ve výrobě kompletních elektrických systémů pro předehřev vozidel a lodí. Dále máme v nabídce silikonové kontaktní předehřevy Americké společnosti Wolverine Heater s více než s 25 letou tradicí. Jedná se o revoluční nový druh předehřevu, který byl navržen z letecké techniky, pro předehřev důležitých částí automobilů, stavebních strojů, traktorů, generátorů a jiné techniky. Všechny předehřevy splňují označení: CSA, CE, UL. CSA-

 

Proč si pořídit elektrický systém Defa?

Bezpečnost jízdy

Je velmi nebezpečné jezdit se zamlženými, zasněženými, nebo s ledem pokrytými okny. Při použití sady DEFA WarmUp bude viditelnost přes vaše okna perfektní.

Úspora paliva

Při startu s elektrickým předehřevem motoru ušetříte palivo a motor se bude méně opotřebovávat. Velkou výhodou elekrického předehřevu oproti nezávislému spalovacímu topení je možnost jízdy na kratší vzdálenosti.

Životní prostředí

Při startu s předehřátým motorem vypouštíte do ovzduší po dobu ujetí prvních 4km o 60-80% méně emisních spalin.

Pohodlí
Vaši cestu začnete ve vyhřátém vozidle, kde se budete cítit jako v obývacím pokoji.

Výhody při použití kompletního předehřevu vozidla

 • Až o 50% nižší spotřeba paliva při krátkých jízdách
 • Méně emisí a škodlivin do ovzduší
 • Menší opotřebení motoru
 • Vyhřáté vozidlo
 • Odmrazená okna
 • Vždy nabitá baterie
 • Delší životnost baterie
 • Nastartujete za každého počasí

Kontaktní předehřevy Wolverine

Stručný popis

Tenká, pružná, velmi odolná silikonová podložka, navržená tak aby se dala nalepit např. na olejovou vanu motoru, nádrž s hydraulickým olejem či převodovku. Na straně pro přilepení je speciální lepidlo používané v leteckém průmyslu.

Možnosti použití

 • Předehřev ojejové vany motoru
 • Předehřev převodovek
 • Předehřev naftových a olejových filtrů
 • Předehřev autobaterie
 • Předehřev výrobních zařízení a rezervoárů na vody

 

Předehřev motoru a převodovek

Jelikož se jedná o kontaktní ohřívač, který předehřívá olejovou vanu motoru dochází při startu k okamžitému mazání. Pro předehřátí motoru stačí pouze malý příkon. (asi 4x menší než při použití blokového ohřevu.) Extrémně jednoduchá montáž! K předehřevu není nutno přikupova speciální kabely. (Přívodní kabel 1.8m je součástí ohřívače.) Tento typ předehřevu nepotřebuje žádnou údržbu.

Předehřev naftových a olejových filtrů

V zimním období se někdy můžeme setkat s motorovou naftou, která není zcela čirá, ale je do určité míry zakalená. Tento jev nemusí být nijak na závadu. Vzniklé krystalky parafinů, které způsobily toto zakalení, jsou zpočátku malé a nebrání průchodu paliva palivovým traktem motoru. Průchodnost palivového traktu se naruší až při poklesu teploty pod bod filtrovatelnosti, tj. pod teplotu, kdy vzniklé krystalky parafinů jsou natolik velké, že ucpou sítko vstřikovacího čerpadla. K ucpání sítka vlivem vyloučených parafinů může ale dojít i při dlouhodobém stání motorové nafty za teplot nižších než bod zákalu blížících se bodu filtrovatelnosti, kdy může dojít k nasátí usazených parafinů. Výhodou je zahřátí nafty a znovu zkapalnění nežádoucích latek ve filtru, které lépe proudí přes palivový systém. Šetříte čas, peníze i životní prostředí! Jednoduchá montáž.

Předehřev autobaterie

Až o 60% více energie při startu vašeho vozidla. Ohřev akumulátoru v kombinaci s předehřevy motoru vám zajistí start i při těch nejnižších teplotách.

Více informací naleznet zde: Mynetcar.eu