Jeep se stal hlavním partnerem akce The North Face®

Říj 16, 2015 JEEP, Značky

Další akcí The North Face®, která je na řadě a kterou sponzoruje značka Jeep®, je mezinárodní festival outdoorových sportů a aktivit The North Face® NightRay Outdoor Fest 2015. Jedná se o exkluzivní událost, místo konání ve verdonské soutěsce, nádherném říčním kaňonu v Provence.

Jeep - partnerem The nord Face (2)

Komu je akce určená? Všem milovníkům přírody a outdoorových aktivit, nabídne 500 očekávaným návštěvníkům širokou škálu aktivit, počínaje jógou přes horský běh až po horolezectví či noční pěší turistiku. Akce se bude odehrávat od soumraku do úsvitu, přičemž jednotlivé aktivity odstartují se západem slunce a skončí v 10:30 následujícího dne. 15 atletů The North Face® z různých zemí povede účastníky různými aktivitami, které jim umožní poznat rozměr outdooru v dechberoucí lokalitě navštěvované každoročně tisíci turisty. Toto místo je jedním z nejkrásnějších v celém údolí.

Jeep®, který je a vždy bude spojen s nekonvenčním životním stylem, nabídne účastníkům festivalu řadu speciálních aktivit, které ve Verdonu prožijí v rámci Jeep® Experience. Značka vyhradila několik vozidel pro adrenalinové testovací jízdy na překážkové dráze. Flotila devíti SUV Jeep® pak bude usnadňovat pohyb mezi jednotlivými místy.

Festival je oslavou ducha dobrodružství a je určen lidem, kteří s North Face® sdílí stejnou vášeň pro objevování. Stejné hodnoty vyjadřují i modely legendární značky Jeep®, které jinak obyčejný zážitek z jízdy transformují do neobyčejného dobrodružství za všech možných podmínek.

 

Modely které uvidíte na této události Wrangler a Renegade, dvojice kultovních vozidel schopných soutěžit v nejméně propustných místech. Za to vděčí legendárním schopnostem značky Jeep®.

Jeep - partnerem The nord Face (1)

Ducha svobody značky Jeep® vyjadřuje zejména model Renegade. Nabízí nejlepší výkon v terénu ve své kategorii, přitom ale disponuje vynikající univerzálností a funkčností. Doslova bořičem překážek je kultovní Jeep®Wrangler. Zásluhu na tom má dvoustupňová rozdělovací převodovka částečného pohonu všech kol, která umožňuje kdykoli zvolit požadovaný typ pohonu v závislosti na terénu, čímž přispívá k příznivé spotřebě paliva.

Festival The North Face® NightRay Outdoor Fest 2015 bude plný emocí a radosti, podobně jako Lavaredo Ultra Trail letos v červnu v Dolomitech. Na této akci se Fernanda Maciel, světová běžkyně týmu The North Face® a ambasadorka značky Jeep®, umístila třetí v kategorii žen. Velkolepého závodu přes Dolomity se účastnilo přes 1000 sportovců.