Mini pokračuje v obměně svého výrobního programu

Srp 17, 2015 MINI, Značky

Mini-a-IAA (5)

Nový model v portfoliu tohoto prémiového britského výrobce rozšiřuje potenciální skupinu zákazníků, kteří mohou zažít unikátní pocit MINI. Na autosalonu IAA 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem bude mít premiéru MINI Clubman, který do prémiového segmentu kompaktních vozů vstupuje se zvětšeným vnitřním prostorem, praktičností, stejně tak jako kvalitnějšími jízdními vlastnostmi. Výjimečné potěšení z jízdy, propracovaný a působivý design, stejně tak jako inovativní technologie dále posilují individualistický styl této značky. Vůbec poprvé spojuje moderní technologie nejnovější generace vozů MINI s hodnotnějším charakterem a mnoha pro MINI novými premiérovými prvky výbavy. Právě tyto vlastnosti nové MINI Clubman zcela odlišují od konkurence v daném segmentu.

Nové MINI Clubman: tradiční koncepce, jedinečná kvalita, rozšířená nabídka motorů.
Nové MINI Clubman přijíždí se čtveřicí dveří, zadními křídlovými dveřmi a pěti místy v objemném a variabilním interiéru. Moderní interpretací klasického konceptu vozů jako je Shooting Brake pro 21. století a současně vítaným obohacením segmentu prémiových kompaktních vozů. Tato novinka je současně největším vozem MINI z celé nabídky. Je o 27 cm delší, o 9 cm širší a stojí na rozvoru zvětšeném o 10 centimetrů ve srovnání s 5dveřovým MINI 5 door. Jeho zavazadlový prostor má základní objem 360 l a lze jej zvětšit až na 1250 l sklopením opěradel zadních sedadel. Nové MINI Clubman nabízí ze všech vozů MINI nejvyšší úroveň každodenní praktičnosti, pohodlí na dlouhé vzdálenosti, variability a komfortu ze všech dosavadních vozů MINI.

Mini-a-IAA (1)

Zásluhou potěšení z jízdy a vývoje technologií je MINI na úspěšné cestě.
S nejnovějšími modely, které rozšířily nabídku, značka MINI pokračuje ve svém růstu na světových automobilových trzích. Ať už je to v segmentu malých nebo kompaktních vozů, vždy jsou automobily této značky připraveny vyjít vstříc specifickým nárokům svých zákazníků a vyznačují se expresivním designem, špičkovými technologiemi a kvalitou použitých materiálů, stejně tak jako prémiovým zpracováním. Nejnovější model nabídky MINI navazuje na úspěšný příběh originálu prémiového segmentu malých vozů.

 

Pro zvýšení komfortu, bezpečnosti a potěšení z jízdy je nové MINI Clubman vybaveno mnoha prvky, které jsou u MINI k vidění vůbec poprvé. Jde například o elektrickou parkovací brzdu, 8stupňovou převodovku Steptronic (v závislosti na modelu dodávanou na přání), elektrické nastavování sedadel a volitelně dodávané pakety interiéru z programu MINI Yours Interior Style s osvětlenými výplněmi dveří. Paket MINI Excitement obsahuje LED osvětlení interiéru včetně nepřímého osvětlení, stejně tak jako logo MINI promítané ze zpětných zrcátek na zem vedle vozu při otevření nebo zavření dveří.

Mini-a-IAA (2)