Repase vstřikovačů nemusí být jediným ekonomickým řešením problému.

Pro 20, 2017 Auto Moto, Novinky

Server www.autopes.cz už není pouze inzertním portálem. Na nové doméně vstriky.autopes.cz nově zahájil i prodej vstřikovačů do všech modelů naftových aut.

Nové vstřikovače na dieselová auta

A to na veškeré modely od firem VDO Siemens, Delphi, DENSO nebo BOSCH. Jedná se o vstřikovače originální, pro koncového zákazníka to tak samozřejmě nevyhnutelně znamená o něco vyšší cenu. Nicméně v porovnání s repasovaným vstřikovačem jde o alternativu i znatelně spolehlivější. Svému vozu s novým vstřikovačem dáte šanci na to, aby ujel nově až stovky tisíc kilometrů.

Použitý vstřikovač ano nebo ne?

Provozovatelé portálu jsou si nicméně současně dobře vědomi důvodů, kvůli kterým po repasovaných vstřikovačích mnozí motoristé dále sahají a sahat budou. Proto jsou na Autopsovi v nabídce mimo vstřiků nových také repasované a použité. Ty většinou pocházejí z havarovaných automobilů a Autopes na ně poskytuje záruku 14 dní na vyzkoušení.

280 (65)  282 (19)

Špatný vstřikovač? Na nic nečekejte

Jakmile se začne vaše auto chovat nestandardně a vy si všimnete charakteristického rachotivého zvuku, nadměrného kouření nebo zaznamenáte zvýšenou spotřebu, na vině bude pravděpodobně právě vstřikovač.
V tom okamžiku je nutné zbytečně neotálet a začít situaci neprodleně řešit. Závada tohoto typu jednak znamená vyšší náklady na provoz vozu. V krajním případě může vyústit až do propálení motorového pístu.
Zavítat do autorizovaného servisu se přitom příliš nevyplatí. Nové originální vstřikovače pod hlavičkou oficiální distribuce představují pro majitele dieselových vozů poměrně nákladné řešení. Pokud tedy řešíte problém se vstřikovači, obraťte se na Autopsa a ušetříte za sadu až několik desítek tisíc.