Specialista na obytná auta a přívěsy: BURIMEX s.r.o.

Pro 19, 2015 Novinky

Kompletní centrum péče a služeb pro obytné přívěsy i obytné automobily vzniklo v obci Bavoryně u Berouna. Zde má sídlo specialista na karavany firma BURIMEX s.r.o.

Najdete zde obsáhlý bazar karavanů různých značek, prodej nových obytných přívěsů a automobilů značky Euramobil, Swift, Sterling, Sprite a Caravelair; servisní středisko a kamenný obchod s doplňky, náhradními díly a příslušenstvím pro karavanisty.

 

Bazar karavanů se zárukou půl roku

Většinu karavanů v bazaru tvoří karavany vyrobené v Anglii. Tyto karavany mají v porovnání s ostatními evropskými výrobci karavanů mnohem vyšší standard. Je to dáno především proto, že v Anglii je karavaning velmi populární. V bazaru karavanů Burimex najdete jen kvalitní karavany, které nejen vypadají dobře a jsou skvěle vybavené, ale hlavně jsou prověřené zkušeným servisním technikem. Na všechny obytné přívěsy, které si v bazaru BURIMEX koupíte, je poskytnuta kompletní šestiměsíční záruka. Prohlédněte si aktuální nabídku karavanů v bazaru.

 

Kompletní servis karavanů

Servisní práce na karavanech rozdělují na tři druhy – pravidelná údržba a servis, opravy poškozených karavanů a rozšíření standardní výbavy.

BURIMEX provádí všechny tyto druhy servisu pro všechny značky obytných přívěsů a karavanů.

Mimo to je firma BURIMEX autorizovaným servisním místem pro karavany skupiny SWIFT, tedy značky obytných přívěsů Swift, Sterling a Sprite, ale také karavany výrobců Abbey, Ace, Forster, Euramobil a Bailey.

Mezi nejčastěji prováděné práce v servisu patří:

  • Opravy poškozených karavanů a obytných automobil
  • Prodej a instalace doplňku a další výbavy
  • Úpravy stávajících dispozicí
  • Opravy spotřebičů
  • Opravy a preventivní prohlídky těsnosti
  • Servis podvozků přívěsů i automobilů

Chcete-li, aby bylo o váš karavan kvalitně postaráno vyberte si servis karavanů BURIMEX.